Benjamí "B"


Entrenador: Edmón Albert

Delegat:      Marçal Farràs

Jugadors:    Bernat Baró (P)

                    Iaric Portús 

                    Jordi Cabos 

                    Pol Farràs 

                    Amador Vallés

                    Joel Mateo


Copa de Barcelona. Grup 8. Resultats i Classificació

 
Pos. Equip Cl Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C.
1 H.F. SANT JOSEP SANT SADURNÍ B 30 10 10 0 0 84 30
2 CERDANYOLA CLUB HOQUEI A 24 10 8 0 2 111 24
3 IGUALADA H.C. C 18 10 6 0 4 41 46
4 CLUB ESPORTIU NOIA FREIXENET B 12 10 4 0 6 40 57
5 CLARET B 3 10 1 0 9 17 75
6 CLUB HOQUEI ARENYS DE MAR B 3 10 1 0 9 14 75
7 CLUB PATÍ SANT JOSEP BADALONA   0 0 0 0 0 0 0

 

 


  COPA BCN "B"  CHAM B  S.Josep S.S   S.Josep Bad.  Cerdanyola  CE Noia B  Claret B Igualada
CH Arenys de Mar B        0 - 5        1 - 2     2 - 7      2 - 6    6 - 1    0 - 4 
S. Josep S. Sadurní    10 - 3          9 - 1
    7 - 5
14 - 6  10 - 0     6 - 4
S. Josep Badalona    2 - 6      1 - 8       0 - 18      2 - 11    5 - 7
   2 - 14
Cerdanyola CH   22 - 0      6 - 7 10 - 0        12 - 2   15 - 1   13 - 2 
CE Noia B    6 - 1      2 - 6       15 - 0     1 - 11       3 - 1    3 - 7
Claret B    8 - 0      1 - 10        5 - 2     0 - 12      0 - 9      2 - 6
Igualada C 6 - 0       3 - 9      10 - 1      2 - 8      3 - 2
    4 - 3  

Resultats i Classificació Grup 11 . (Octubre - Desembre 2010 - 2011)

BENJAMÍ B          JORNADA 10

11/12
CPH Sant Cugat A
CH Caldes
3 - 1
11/12
CE Arenys de Munt
CP Manlleu
1 - 3
11/12

CH Arenys de Mar

CP Sant Ramón
0 - 13 
Pos. Equip Cl Punts P.J. P.G. P.E. P.P. G.F. G.C.
1 CH CALDES   21 10  3 55  18
2 CPH SANT CUGAT   20  10  41  13
3 CP MANLLEU B   19  10  1 38 24 

 CP SANT RAMON

  17 10 45  20 
CE ARENYS DE MUNT   9 10  0 45  29 
6 CH ARENYS DE MAR   0 10 0 0 10  2 122 

  

 

  S.Cugat CHAM Caldes S. Ramón Ar. Munt Manlleu
PHC Sant Cugat    16 - 0   3 - 1     2 - 1    4 - 3    1 - 2
CH Arenys de Mar   0 - 9    0 - 10    0 - 13 0 - 17   0 - 10
CH Caldes   3 - 3  17 - 1       2 - 2   8 - 1   5 - 1
CP Sant Ramón   1 - 1   9 - 1 4 - 5     2 - 1   8 - 2
CE Arenys de Munt    3 - 4  12 - 0   1 - 2     3 - 4     1 - 3
CP Manlleu 0 - 2   9 - 0    2 - 2     3 - 1    6 - 4