Temporada 2009 - 2010 - 2011


26 de Juny de 2010

Assamblea temporada 2009 - 2010

El proper dijous dia 1 de Juliol tindrà lloc l'assamblea general del CHAM amb primera convocatòria a les 19:30 i segona a les 20:00h. Farem balanç de la temporada, situació econòmica i plantejament d'equips per la proera temporada. També ens agradaria que aportéssiu, al final de la reunió, tots aquells punts que penseu que podem millorar.

 

                                                                                                                    La Junta.

6 de Juny de 2010

Laia Salicrú millor esportista d'Èlit d'Arenys de Mar

El passat divendres 4 de Juny al Teatre Principal d'Arenys, dins l'acte de la Festa de l'Esport de la nostra vila, la Laia Salicrú va ser guardonada com a "Millor Esportista d'Èlit d'Arenys de Mar" de la temporada 2009-2010. Els èxits obtinguts per la Laia aquesta temporada, tant a nivell col·lectiu amb l'equip del Cerdanyola, com a nivell individual com a millor portera, han estat els que han fet que se li hagi atorgat aquesta distinció. FELICITATS  LAIA !!!!!!

14 de Maig de 2010

L'equip infantil jugarà la 3ª fase de la Copa Barcelona amb el Vic

S'han sortejat les Eliminatòries de la Copa Barcelona de categoria Infantil. El nostre equip jugarà amb el Vic C el dia 22 de maig a Vic i el 23 a Arenys. El guanyador jugarà els dies 29 i 30 amb el guanyador entre el Congrés B i el Mollerussa A. Qui guanyi passarà a semifinals. Les finals es jugaran els dies 12 i 13 de Juny a Girona.

 


10 de Maig de 2010

L'equip Infantil es classifica per la 3ª fase de la Copa Barcelona

L'equip Infantil es Classifica per jugar la 3ª Fase de la Copa Barcelona d'enguany.

Les Eliminatòries les jugaran el cal de setmana del 22 i 23 de Maig.

MOLTES FELICITATS i MOLTA SORT !!!!!

 


10 de Maig de 2010

El nostre equip de Prebenjamí A Visita el Palau Blaugrana

El nostre equip prebenjamí A va ser rebut ahir pel pel primer equip del F.C. Barcelona al Palau Blaugrana, i va poder veure un partit de primera, un Barça – Patí Vic de la OK Lliga i jugar a la mitja part un amistós amb un equip de Bilbao.
Els nostres nens van poder fer relliscar els patins per damunt la pista blaugrana sense deixar-se aclaparar per l'intens ambient que s'hi respirava.
Fotos amb els jugadors, salutacions a cop d'estic i encaixades de mà els van mantenir expectants com mai i amb un cert grau de nerviosisme.
En acabar-se el partit, un cop als vestidors, hi va haver intercanvi de sensacions i vivències viscudes durant la jornada i una foto de grup amb els nostres contrincants bascos, tot desitjant-los bon viatge de tornada !!
"No hemos recorrido tanta distancia sólo para jugar 10 minutos en la pista blaugrana, que ya ha valido la pena, sinó para ver un PARTIDAZO", ens va dir el delegat de l'equip basc.
Agur – Adéu

 

S'ha fet ressó de la notícia a la web de Ràdio Arenys: http://www.radioarenys.cat/?p=noticia&id=7591

 


02 de Maig de 2010

Visita al Palau Blaugrana 2010

El proper dissabte 8 de Maig el nostre equip Prebenjamí A anirà al Palau Blaugrana on a las 16:30 h. es jugarà el partit de l'OK Lliga entre el F.C.Barcelona i el Roncato Patí Vic. El nostre equip es farà la fotografia amb el primer equip del Barça. A més a més, en el descans jugarà un partit amb un equip basc de la seva categoria.


21 de Març de 2010

Entrenadors temporada 2010 - 2011

S'està començant a fer previsions d'equips i entrenadors per la propera temporada.

Si estàs o has estat jugador o entrenador d'hoquei i tens ganes d'entrenar algun equip del nostre Club a partir de la propera temporada, envia'ns un e-mail i ens posarem en contacte amb tu per comentar-ho. Es necessiten nous entrenadors per algun equip actual i per nous equips.


02 de Març de 2010

Jornades esportives Joan Maragall

El passat diumenge dia 28 de febrer, els nens d'escola i prebenjamins van participar de les jornades esportives que es van organitzar a l'Escola Joan Maragall de la nostra vila. Aquí teniu un recull de fotografies.

21 de Febrer de 2010

Laia Salicrú campiona de la Copa Reina

El Cerdanyola, equip on actualment juga la Laia Salicrú, ha assolit aquest diumenge la seva primera Copa de la Reina, després de derrotar per 5-4 al CP Voltregà en un partit d'infart que no s'ha resolt fins a l'últim minut. El pavelló de les Casernes de Vilanova i la Geltrú ha estat testimoni d'una preciosa final en què un gol de Piosa, nominada MVP del campionat, quan tot just faltaven 13 segons, ha decantat una trobada en què les verdiblanques han dominat el marcador pràcticament des del inici.

 

Felicitats al Cerdanyola C.H i molt especialment a la Laia, jugadora de la família del Club Hoquei Arenys de Mar.


21 de Febrer de 2010

Venda de material i equipació

Us informem que des del Club, hi ha Pilotes i Mitxetes a la venda per tothom qui vulgui i/o en necessiti.

 

                   Pilotes negres:  10€

                   Mitxetes Verdes: 6€

                   Dessuadores Verdes: 18€

 

Si en voleu, comenteu-ho amb l'entrenador o el delegat en horaris d'entrenaments.


06 de Febrer de 2010

Canvis a la Junta del Club

En Joan Avilés deixa la Presidència del Club. El sots-President Xavi Oller és el nou President.


06 de Febrer de 2010

Jornades Esportives Joan Maragall

El proper dia 28 de Febrer l'escola Joan Maragall organitza les "Jornades Esportives"  d'enguany, on l'Hoquei hi formarà part com a esport actiu tant a la pròpia escola com a la nostra vila. Durant el matí, hi haurà partits 3 x 3 amb nens i nenes de l'Escola d'Hoquei i de Prebenjamins. Si hi voleu participar, comenteu-ho amb els delegats/-des del vostre equip.


02 de Febrer de 2010

Crònica OK Stars al Palau Blaugrana

El Proinosa Igualada i el Ripollet es van alçar com els campions del torneig previ a l'All Stars, que durant tot el dia 30 va tenir lloc al Palau Blaugrana de Barcelona. El torneig el van disputar vint equips arribats a Barcelona des de tots els racons de l'hoquei espanyol, participant així més de dos-cents nens.
 
Els nostres benjamins van vèncer en la primera eliminatòria al CH LA Cartoixa de Saragossa i en el seu següent partit van perdre davant el Proinosa Igualada, que finalment es van endur el guardó de la seva categoria després de derrotar el Ripollet a la final per un inapel·lable 1-10. Prèviament ja havia eliminat en semifinals al Vendrell per un ajustat 5-4, mentre que el Ripollet s'havia desfet de l'Sferic Terrassa per 7-5.

En categoria d'aleví, el nostre equip va perdre el seu partit davant del Mollerussa. En aquesta categoria el Ripollet sí que va poder adjudicar-se la final, ja que va vèncer per 1-3 l'Arenys de Munt, que havia accedit a la final després de derrotar el Mollerussa 1-4, mentre que els campions van fer el mateix amb l'Horta per 5 -4.

 

Esperem poder tornar a participar a la propera edició amb les mateixes ganes i il·lusió d'enguany.

 

Podeu veure més informació en el següent link:

http://www.fep.es/website/noticias.asp?any=2010&qui=noticia&idnoticia=4750&modalidad=14

 

 


22 de Gener de 2010

OK Stars al Palau Blaugrana

El nostre club participarà a l'OK Stars d'enguany que es cel·lebrarà el proper dia 30 de gener al Palau Blaugrana.

 

L’OK Stars és una jornada lúdica festiva on es podrà gaudir del bo i millor de l’Ok Lliga i participar en les següents activitats:
- 8:00h a 16:00h :Partits Benjamins i Alevins 3x3 al Palau Blaugrana, on hi haurà una representació del nostre Club.
- 09:30h : Clínics per a entrenadors.
- 17:00h : Partits d’exjugadors dels 80 contra exjugadors dels 90.
- 18:00h : Concursos d’habilitats dels millors jugadors de l’OK Liga.
- 19:00h : OK Stars: Partit de les Estrelles entre els millors jugadors de l’OK Liga escollits per Internet.

 

La entrada és gratuita, però cal anar amb invitació. Si en voleu només cal que envieu un correu electrònic a l'adreça hoqueiarenysdemar@fecapa.cat indicant qui sou i el número d'entrades que voleu.


16 de Desembre de 2009

Els nostres equips Prebenjamí A i Benjamí jugaran el Campionat de Barcelona

Després de la primera fase de les lligues d'aquesta temporada, el proper dia 16 de Gener començarà la segona fase.

Els equips Prebenjamí A i Benjamí s'han classificat per jugar el Campionat de Barcelona. Moltes Felicitats !!!!!

La resta d'equips (Prebenjamí Iniciació, Prebenjamí B, Aleví, Infantil i Juvenil) jugaran la Copa de Barcelona.

La segona fase de les lligues serà de 8 equips a cada grup i 14 jornades. Començarà el 16 de Gener i acabarà el 9 de Maig.

Els caps de setmana del 14 i 21 de Maig es disputaran les finals del Campionat de Barcelona, on confiem que els nostres equips hi puguin participar.

Molt aviat es farà públic els grups on participarà cada un dels equips, tant en Campionat de Barcelona com a la Copa de Barcelona.

 


05 de Desembre de 2009

Calendari 2010

 

 

Ja està a la venda el nou calendari del Club d'enguany amb les fotografies

de tots els equips de la temporada.

 

En podeu comprar al pavelló d'Arenys en horaris d'entrenaments o partits.

Preu 3€.


01 de Desembre de 2009

Festa del Patí Reno

El proper diumenge 27 de desembre al Palau Blaugrana de Barcelona es cel·lebrarà la Festa del Patí. Hi haurà tornejos de Micros, Alevins i Infantils on us podeu apuntar per participar-hi. Tota la informació a http://festadelpati.hockeyreno.com/  


22 de Novembre de 2009

Loteria de Nadal 2009

Tenim la loteria de Nadal d'enguany ja a la venda.

Si voleu comprar-ne, ho podreu fer al Pabelló d'Arenys

en horaris d'entrenaments o partits.


17 de Novembre de 2009

La Web Sport'nBase publica la notícia de la presentació dels equips de la temporada 2009-2010

La Web www.sportnbase.net dedicada a notícies i informacions vinculades amb l'Hoquei Patins ha publicat la notícia de l'acte de presentació dels equips de la temporada 2009-2010 del nostre club.

 

 

 

 

Laia Salicrú campiona d'Europa

La selecció espanyola formada per Laia Salicru, Natasha Lee, Cristina Barceló, Maria Majo, Marta Soler, Carla Dorca, Ester Nadal, Anna Casaramona, Carla Giudicci i Laia Vives, a més de Joan Solé com a entrenador, ha aconseguit el títol de Campiona d'Europa.


França i Espanya, havien realitzat un campionat excel.lent, totes dues arribaven al darrer partit invictes. Només França aventatjava a Espanya per la diferència de gols. Així que a Espanya només li servia la victòria.

El partit, finalitzat tres a zero, demostra la superioritat espanyola en el Campionat.

La Selecció Espanyola, amb aquesta victòria, tanca un any brillant,  guanyant el Mundial masculí absolut i júnior i els Europeus femenins absoluts i sots-19.

 

Felicitats a tot l'equip i especialment a la Laia Salicrú, jugadora de la família del Club Hoquei Arenys de Mar.

 

 

 

Visita dels Prebenjamins "A" i "B" al Palau Blaugrana

 

Els Prebenjamins A i B aniran al Palau Blaugrana.

Podran veure un partit del primer equip del F.C. Barcelona, a la mitja part del partit tindran l'oportunitat de jugar un partidet a la pista del Palau i es podran fer unes fotografies amb els jugadors del Barça.

Tal com l'any passat van fer els Benjamins, gaudiran d'una jornada inoblidable.

Noves fotos dels Infantils i dels Alevils

Tenim noves fotos dels Infantils i Alevins

Us recordem que les fotos que ens passeu les penjarem. 

 

 

Ara a les pàgines dels equips hi trobareu els resultats de tots els partits de cada grup

Hem incorporat un quadre amb tots el resultats de tots el partits de cada grup. El teniu després de les classificacions